A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/htdocs/w00fd781/ortaktasit.com/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri ortaktasit.com'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler ortaktasit.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, iletişim ve acil durumlarda kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını gizletebilirler. Bu durumda  kullanıcının bilgileri 3. kişiler tarafından incelenemez olur. Alınan bilgiler hizmet geliştirme ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Resmi kurumların yasal talepleri dışında Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara ve kuruluşlara verilmeyecektir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.ortaktasit.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Sitemiz dünya standardı olan Linux Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Onay
Verdiğiniz bilgiler ile bütün hususlara onay vermiş oluyorsunuz.

Bilgi almak için : info (at) ortaktasit.com
 

+ Yeni İlan Ekle

Uygulamalar

Mesafe Hesaplama

Önümüzdeki 7 Günün Seyahatları
Gizlilik Politikası ~ Ortaktasit.com
Önümüzdeki 7 Günün Seyahatları